Konkurs fotograficzny "Gitara"

Redaktor: Administrator

23.10.2008.

Hits: 5776

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Gitary Klasycznej SILESIANA oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku zapraszają do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym dla Młodzieży organizowanym w ramach II Mikołajkowego Konkursu Gitarowego dla Dzieci OBRAZ I DŹWIĘK. Honorowy Patronat nad imprezą sprawować będzie Prezydent Miasta Rybnika Adam Fudali. Wewnątrz artykułu możesz zapoznać się z regulaminem konkursu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Regulamin konkursu fotograficznego

  1. Konkurs fotograficzny przeznaczony jest dla młodzieży urodzonej po 31 grudnia 1989 roku.
  2. Tematem konkursu jest „Gitara”.
  3. Każda osoba może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 zdjęć lub 1 cykl zdjęć złożony maksymalnie z 5 zdjęć.
  4. Zgłoszone zdjęcia do konkursu muszą: być w formacie 21 cm x 30 cm, zawierać opis: imię i nazwisko autora, tytuł pracy.
  5. Prace należy wysłać - wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia (dostępną pod adresem: www.silesiana.art.pl) – do dnia 17 listopada 2008 roku na adres: Śląskie Stowarzyszenie Miłośników Gitary Klasycznej SILESIANA, 43-187 Orzesze, ul. Mikołowska 279.
  6. Wszystkie prace – spełniające warunki konkursu – zostaną ocenione przez artystów fotografików i wystawione podczas trwania II Mikołajkowego Konkursu Gitarowego dla Dzieci w PSM I i II st. w Rybniku w dniu 6 grudnia 2008 r.
  7. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas trwania konkursu gitarowego.
  8. Potwierdzenie przyjęcia zdjęć do konkursu zostanie wysłane uczestnikom – drogą elektroniczną – do dnia 30 listopada 2008 r.

Strona 37     Strona 38    Strona 39

Menu     Powrót do portalu Długosza