Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych

Redaktor: Maria Kubera

10.10.2007.

Hits: 1674

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

W "Długoszu" obchody tego dnia w tym roku rozłożymy na dwa dni - 30 i 31 października. Zapraszamy w te wyjątkowe dni do biblioteki szkolnej! Będzie się działo;)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Już pod koniec października, jak co roku w szkole planowane są obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych. Święto to (od kilku lat obchodzone również w Polsce) ma miejsce w każdy trzeci poniedziałek października.W tym roku tematem przewodnim obchodów jest - Uczenie się: wspomagane przez Twoją bibliotekę szkolną.
Jeśli chcesz zobaczyć jak obchodziliśmy to święto rok temu zobacz w galerii: http://dlugosz.rci.com.pl/cgi-bin/article.cgi?section=zycie&portal=6lokat&category=&sid=2006/10/25/1734203  (po kliknięciu na ten link trzeba nacisnąć "Odśwież" - wtedy galeria się otwiera!)

W tym roku oprócz przygotowania wystawy na temat generała Andersa i bitwy pod Monte Cassino oraz prezentacji ciekawych zbiorów naszej biblioteki, nauczyciele bibliotekarze planują zorganizowanie konkursu czytelniczego, zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem rzutnika multimedialnego i dostępu do internetu oraz WIELKIEGO CZYTANIA w bibliotece szkolnej i kiermaszu używanych książek.

Zapraszamy do biblioteki w tych dniach!


Strona 45     Strona 47

Menu     Powrót do portalu Długosza