Ulotka KKM rodzice

OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.

Odwiedziny...

od 1 września 02: 7197746

Jesteś tutaj: Strona główna arrow Aktualności arrow Sport w "Długoszu" arrow Drugie miejsce z zawodach rejonowych dziewcząt
Drugie miejsce z zawodach rejonowych dziewcząt PDF Drukuj Email
04.04.2013.
ImageMistrzynie Katowic jak co roku zmierzyły się w turnieju rejonowym z drużyną z Mysłowic.
Jak co roku ponieważ od wielu lat nasze dziewczęta są najlepsze w mieście i do zostania mistrzyniami województwa ;) brakuje nam tylko zwycięstwa nad Mysłowicami.
Tym razem przygotowaliśmy specjalną taktykę, żeby zaskoczyć rywalki. Naszą panią kapitan i jednocześnie rozgrywającą Agnieszkę zostawiliśmy w szkole (na matematyce ;)) a na jej miejscu zagrała atakująca Gosia. Dla wprowadzenia całkowitej dezorientacji przeciwniczek ;) libero (Agnieszka) zagrała na pozycji drugiej środkowej a druga środkowa (Pamela) przyjechała dopiero na drugiego seta.;), aaa na pozycji atakującej zagrała nasza druga libero Sandra.
Taktyka zaskoczyła ;) mysłowiczanki i gdyby sety były rozgrywane do 12 punktów to nasze dziewczęta byłyby mistrzyniami rejonu ;) (do tego momentu prowadziły równorzędną walkę). Niestety gramy do 25 i przegrywamy każdego seta mniej więcej 16:25.
Podsumowując :...nic się nie stało, dziewczyny nic się nie stało..." :D. Dziewczęta grały ładnie, żadnego seta nie oddały za darmo. Gratulacje dla dziewczyn.
Miłym akcentem na koniec było wręczenie dyplomu dla najlepszej zawodniczki drużyny. Decyzją sędziów naszą MVP została Klaudia Jarosz- gratulacje.

Na zdjęciu grupowym jakby ktoś jakimś cudem nie rozpoznał ;D jest nasza obecna nieobecna rozgrywająca Agnieszka Kudła ;)