Teleskop, prenumerata National Geographic...

Redaktor: Administrator

13.7.2008.

Hits: 5590

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

...a także adopcja kostarykańskiego lasu oraz zwierząt na półwyspie Osa - to nagrody, jakie możecie wygrać, jeśli zdążycie wziąć udział w konkursie do 1 sierpnia 2008! Trzeba tylko odpowiedzieć na pytania dotyczące strony internetowej "Środowisko dla młodych Europejczyków" (jej obecny adres to http://ec.europa.eu/environment/youth/index_pl.html). Kwestionariusz znajduje się na stronie internetowej http://eye.eun.org/index_pl.html. Uwaga, uczestnicy mogą mieć maksymalnie 16 lat, a więc konkurs ten jest skierowany głównie dla tych, którzy rozpoczną naukę w naszym liceum we wrześniu - szczęśliwcy mogą wygrać nagrodę jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem nauki w "Długoszu". Zachęcam, warto spróbować! Pozostali mogą poinformować swe młodsze rodzeństwo lub rodziców czy nauczycieli, bo oni również są uprawnieni do udziału w konkursie. W artykule możecie przeczytać regulamin.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Regulamin Konkursu

Warunki uczestnictwa

Nagrody

Prawa

European Schoolnet (EUN Partnership AISBL) oraz Gellis Communications zastrzegaja sobie prawo do zmiany zasad oraz nagród w dowolnym momencie. Informacje o zmianach umieszczone zostana na eye blog i beda obowiazywały od chwili ich umieszczenia.

Informacje ogólne

Ankieta przeprowadzana jest przez European Schoolnet oraz Gellis Communications w imieniu Komisji Europejskiej. Ze zwyciezcami skontaktujemy sie droga mailowa po zakonczeniu losowania. Pytania dotyczace ankiety powinny byc kierowane do Pani Johanny Snellman pod adresem: Johanna.snellman@eun.org.

Oswiadczenie o ochronie prywatnosci

Aby wygrać nagrodę uczestnicy muszą podać swoje dane osobowe, tzn. imię, datę urodzenia oraz adres email. Żadne z danych osobowych otrzymanych od uczestników konkursu nie są sprzedawane badź przekazywane osobom trzecim. Zostana one wykorzystane jedynie w celu skontaktowania się ze zwycięzcami. Wszelkie informacje zebrane przez European Schoolnet są przechowywane w sposób bezpieczny i są wykorzystywane jedynie w celu przeprowadzenia konkursu.

Zwyciezcy zostaną poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, do których przedstawione powyżej oswiadczenie o ochronie prywatnosci będzie miało również zastosowanie.

Informację zamieścił: Leszek Jabłoński


Strona 6     Strona 7    Strona 8

Menu     Powrót do portalu Długosza