Koncert "The Cure" w Spodku!

Redaktor: Administrator

1.10.2007.

Hits: 4996

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Tę wiadomość przekazują największemu zapaleńcowi muzyki Roberta Smitha w naszym liceum znawcy muzyki z byłej klasy pana profesora Jarosława Blocha IIIb, "no powiedzmy, że ta muzyczna jej część:)" - tak przedstawili się w swym emailu. Otóż: koncert The Cure - 19 luty 2008, katowicki Spodek. Fani muzyki z byłej IIIb dodają na końcu: "pozdrawiamy całe grono pedagogiczne!".

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Oto informacje z internetu:

W lutym 2008 roku na dwa koncerty do Polski przyjedzie słynna brytyjska grupa The Cure. Zespół będzie promować w naszym kraju swoją nową płytę studyjną.

Pierwszy z koncertów The Cure odbędzie się 18 lutego na warszawskim Torwarze. Drugi z występów angielskiego zespołu zaplanowano dzień później, 19 lutego, w katowickim Spodku. Bilety będą w sprzedaży od 15 października. Będzie je można zamawiać w sieci Ticketpro.

The Cure odwiedzi Polskę w ramach europejskiego tournée, na które złożą się 22 koncerty w 15 krajach. Wiadomo, że każdy z występów będzie trwać około trzech godzin.

Zespół The Cure miał zagrać w Polsce dwa koncerty promujące album "The Cure" (jesienią 2004 roku). Niestety, występy odwołano, tłumacząc tę decyzję zmęczeniem muzyków.

Dyskografię Anglików zamyka wspomniany longplay "The Cure" z czerwca 2004 roku.

Bilety w innej, zagranicznej sieci też będą do nabycia, jednak ceny astronomiczne - od 150 do 190 €. Może u nas będą trochę tańsze...

LJ


Strona 41     Strona 43

Menu     Powrót do portalu Długosza